Přeskočit na obsah

Konference: ShowIT Bratislava

ShowIT Bratislava Gopas

Proslulá slovenská konference ShowIT je proslulá především kvalitou přednášek. O ty se stará slovenská pobočka Počítačové školy Gopas, která na tři dny od 5. do 7. února 2019 připravila pro účastníky přednáškový maraton.

Gopas skTentokrát byla akce přesunuta z hotelového prostředí do sálů multikina, což celé akci velmi prospělo. Neformální prostředí dávalo příležitost k diskuzím v předsálí a u stolků Ask the Expert bylo možné s přednášejícími zapříst rozhovor na téma, které návštěvníky zaujalo nebo chtěli vědět o prezentované tématice víc. Bratislava a ShowIT k sobě nerozlučně patří. To dokázal i tento jubilejní, již desátý, ročník této akce.

Co se týče hodnocení akce účastníky, nejvíce je zaujala IT Security Hall, z přednášek pak ty od Lukáše Brázdy na téma Kde a jak autentizovat do Office 365 a od Davida Gešvindra s názvem Index Internals. Ondra Ševeček zaujal publikum hned dvěma tématy: Tiering – jednoduše a rychle a přednáškou Rizika RDP – dělejte to už konečně dobře.

A protože názor účastníků je důležitý, podařilo se nám získat od Gopas SK odpovědi na otázku, proč by účastníci ShowIT tuto akci doporučili:

  • hodně nových zajímavých témat, rozšíření obzorů v oblasti IT,
  • skvělé místo pro získání nových vědomostí a kontaktů,
  • dobrá úroveň odbornosti, možnost kontaktu s odborníky,
  • je zajímavé poznat nové trendy,
  • velké množství rozličných vědomostí v krátkém čase.

Z uvedených odpovědí čiší spokojenost, takže akci lze hodnotit opět velmi kladně pro její přínos, organizaci a náplň. Do další desítky tedy přejeme, ať se za rok zase vydaří!

Milan Loucký

Napsat komentář