Přeskočit na obsah

Konference Smart Business Festival v Bratislavě již za 5 dní!

  • od
Smart-Business-Festival-SK-2019-768x439

Již za pár dnů se bude v Bratislavě konat konference o inteligentním a digitálním podnikání, Smart Business Festival SK 2019

Program Smart Business Festivalu SK 2019 se zaměřuje na tři hlavní oblasti: Investice do digitální budoucnosti, v níž zrekapitulujeme podporu ze strany státu a Evropské komise po roce 2020, se zaměřením na rozvoj digitalizace a smart byznysu. Uvedeme příklady úspěšného kaskádového financování, příklady dobré praxe z byznysu a zkušenosti zahraničních a tuzemských investorů i inspirace na podporu firem při přechodu na vyšší stupeň digitalizace.

V bloku Bezpečnost upřesníme pohled na kybernetickou bezpečnost digitálních řešení, spolehlivost digitálních zařízení, nebezpečí virtuálního světa či energetickou bezpečnost a udržitelnost digitálního rozvoje. Blok Důvěra 4.0 potom představí blockchain jako technologii posilující důvěru v mezinárodních obchodních transakcích, právní jistotu v digitálním světě, sociální aspekty digitálního věku a změny ve způsobu komunikace s využitím digitálních prostředků.

Program uzavře prohlídka aktivit českých, polských a maďarských digitálních inovačních hubů – center pro digitální inovace, jejichž cílem je nabízet, zejména malým a středním firmám, sdílení technologií, infrastruktury a služeb potřebných k jejich digitální transformaci.

V konferenční části si budete moci poslechnout třicet odborníků ze šesti zemí, svou přednáškou na téma Digitální výzvy pro Slovensko zájemce potěší i poradce předsedy vlády pro digitalizaci profesor Peter Staněk.

V expoziční části Festivalu uvidí účastníci ukázky prezentovaných řešení, získají poradenství zda si budou moci například otestovat digitální zralost své firmy. Předvedeme první český průmyslový blockchain nebo rozhovor pomocí chatbotu.

V neposlední řadě mají účastníci možnost registrace do organizované série B2B setkání, která jim umožní efektivně a v krátkém časovém úseku setkání s ostatními účastníky v rámci rychlých “business speed dating”.

Vstup na Festival je po předchozí online registraci bezplatný, vzhledem k omezené kapacitě prostor však doporučujeme včasnou registraci. Program akce a registrace jsou k dispozici na webu konference.

Napsat komentář