Přeskočit na obsah

Logistická konference SpeedCHAIN 2018

SpeedCHAIN International 2018

Pod taktovkou Reliant Group se odehrál už 13. ročník mezinárodní logistické konference SpeedCHAIN.

Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy. Každoročně se v pražském Břevnovském klášteře schází téměř 650 logistických osobností. Ani letos tomu nebylo jinak, a tak se hlavní záběr konference točil okolo mnoha zajímavých a aktuálních problémů, jako jsou inovace, komplexní logistické služby, Logistika 4.0, digitalizace, autonomní provoz skladovacích center a podobně.

Svoje poslání, tedy podílet se na utváření a rozvoji moderní české logistiky, její efektivní integraci do regionální logistiky středoevropského regionu ve vazbě na společný evropský trh, tato konference splnila do puntíku. Poskytla rovněž prostor pro širokou odbornou diskuzi zejména logistických odborníků z oblasti průmyslové výroby, mezinárodního obchodu a smluvní logistiky.

Nabitý program probíhal ve třech přednáškových sálech Břevnovského kláštera ve dnech 7. a 8. listopadu 2018. Přednáškový maraton začal hned první den v 9 hodin a trval s přestávkami až do 17, kdy na něj navázala možnost podělit se o své zkušenosti s ostatními na Beer Time Networkingu. První den pak byl zakončen slavnostním večerem, který se protáhl až do nočních hodin. Druhý den se nesl v návštěvě pivovaru Budvar v Českých Budějovicích, která se nesla především v logistickém duchu.

Součástí konference bylo i ocenění osobností i firem za přínos logistických řešení v nedávné době.

1 komentář na “Logistická konference SpeedCHAIN 2018”

  1. Pingback: Logistická konference SpeedCHAIN 2018 | B2B NETWORK NEWS

Napsat komentář