Přeskočit na obsah

Metro ONLINE 2020

  • od
Metro Online 2020

Během dvou dnů se účastníci konference METRO ONLINE 2020, v AquaCity Poprad, seznámí s nejnovějšími produkty nabízenými pro aktivní a pasivní část sítí, novými telekomunikačními zařízeními, trendy v IoT is moderními Sm (Art) službami pro samosprávy, domácích a byznys zákazníků. Letošní konference bude obohacena o názory odborníků na kybernetickou bezpečnost v telekomunikacích a různých oblastech IT včetně AR / VR a jejich aplikací v praxi. V panelových diskusích vystoupí zástupci samospráv, širokopásmových streamingových služeb, globálních technologických lídrů, televizí a telekomunikačních asociací, kde se proberou horké téma posledních období.

Abychom posílili motivaci účastníků pracovat na svých cílech, pozvali jsme významných lidí z oblasti vědy (SAV) a historie Slovenské inovací. Večerní “Inovační Metro Párty” je ideální příležitostí k prohloubení obchodních vztahů mezi partnery, významnými klienty a místními samosprávami.

Jedním z hlavních cílů konference je podpora vzdělávání, motivace mladých lidí a jejich aktivního zapojení do společenských výzev, jakož i přístupu k etickému rozvoji jejich talentu a kreativity. Výsledkem je, že více než 200 mladých studentů získá příležitost zúčastnit se konference zdarma. Zároveň finančně podpoříme mladé talenty ze sociálně znevýhodněných rodin, realizaci studentských projektů z inovačního centra (f) ITcubator v Popradu, jakož i rozvoj ekoturistiky na Poloniny a ve vinařské oblasti TOKAJ.

Odhadovaný počet účastníků: 300

Napsat komentář