Přeskočit na obsah

Pozvánka na konferenci Future of Cyber

  • od
FUTURE CYBER DEFENCE

Ve dnech 19. až 21. října 2022 proběhne na výstavišti PVA EXPO PRAHA mezinárodní projekt  FUTURE FORCES FORUM za účasti profesionální komunity z oblasti obrany a bezpečnosti, včetně představitelů státní správy, ozbrojených a bezpečnostních sil, mezinárodních organizací a pracovních skupin NATO. Význam FFF podtrhuje pravidelná účast 200 vystavovatelů a 7 000 odborných návštěvníků z celého světa.

Nedílnou součástí FFF je kybernetický pavilon a konference Future of Cyber. Letos je konference koncipována jako dva odborné diskusní panely. První (19.10. ve 13:30 hod.) se bude věnovat otázkám C5ISTAR, AI a kybernetické obrany, zúčastní se jej LTGen. (Ret.) Susan Lawrence, prezidentka AFCEA International, BG (Ret.) Paul Fredenburg, Vicepresident AFCEA International, BG Miroslav Feix, velitel VEKYSIO a další hosté.

Druhý panel (20.10. ve 13:00 hod.) se zaměří na aktuální trendy a hrozby v oblasti kybernetické bezpečnosti a bezpečnost průmyslových řídících systémů. Mezi panelisty budou například: Bohuslav Zůbek (MV ČR), Vladimír Rohel (NAKIT), Jiří Kasner (Colsys-Automatik) a další. Panel bude moderovat Petr Smolník (Averia).

V rámci kybernetického pavilonu se během všech tří dnů opět uskuteční osvětové a odborné aktivity (Live Hacking Zone), do kterých se aktivně zapojí zástupci odborné komunity (například KYBERCENTRUM), zástupci státních institucí a podniků (například MV ČR, NÚKIB, VEKYSIO, NAKIT) a zástupci akademické sféry (například Univerzita obrany, SSPŠ a Gymnázium Praha) a další. Součástí LHZ budou i různé mini-soutěže včetně tzv. CYBER ESCAPE ROOM.

Napsat komentář