Přeskočit na obsah

Přípravy 14. výroční konference itSMF CZ jsou v plném proudu

 • od
konference itSMF 2020

14. VÝROČNÍ KONFERENCE ITSMF CZ, která se bude konat ve čtvrtek 23. ledna a pátek 24. ledna 2020, opět v osvědčených konferenčních prostorách komplexu Cubex Centrum, Na Strži 2097/63, Praha 4, se již připravuje. Konference je tradičně dvoudenní a bude probíhat ve čtvrtek v čase 9–18 a v pátek v čase 9–13 hodin.

itSMFMotto

Jára Cimrman inspirující – sdílení dobrých praxí, nejen z mistrova pera a upomnění na cimrmanovské slepé uličky ve vývoji IT Service Managementu, aneb tudy ne, přátelé!

Téma konference

IT Service Management (ITSM) se stále vyvíjí a tento vývoj vyvolává řadu otázek, na které bychom rádi přinesli odpovědi a umožnili účastníkům:

 • získat nejnovější znalosti o tématech, trendech a osvědčených postupech v oblasti správy služeb.
 • poslechnout si „co byste měli dělat“, „proč byste to měli dělat“, praktické rady „jak začít“ a „jak se zlepšovat“.
 • vybudovat si síť odborníků a informačních zdrojů, spolupracujte na nápadech a diskutujte o společných výzvách.
 • seznámit se s předními dodavateli ITSM nástrojů a dalšími doplňkovými nabídkami správy služeb.
 • získat více informací o směru, kterým se odvětví řídí (budoucnost ITIL, jak se vyrovnat se zvýšenými očekáváními podniků atd.).
 • objevit nové způsoby, jak povzbudit osobní a profesní rozvoj tím, že se dozvíte více o profesionálním systému řízení služeb (PSMF) a o přístupu k případovým studiím

Program je připraven ve spolupráci se sdružením CACIO, itSMF International a itSMF Slovakia a nabídne zajímavé přednášky z oblasti ITSM a IT bezpečnosti, které zaujmou profesionály z obou stran IT služeb, jak poskytovatele, tak i zákazníky.

Programové bloky konference

 1. ITIL 4

ITIL 4 – co nového přináší ITIL4. První rok s ITILem 4 –zkušenosti, postřehy a náměty. ITIL 4 – co nového přináší ITIL4. První rok s ITILem 4 –zkušenosti, postřehy a náměty…ITIL 4 rozšiřuje předchozí verze tak, aby poskytl praktický a flexibilní základ pro podporu organizací na jejich cestě do nového světa digitální transformace. Poskytuje end-to-end IT / digitální operační model pro dodávku a provoz technologicky aktivovaných produktů a služeb a umožňuje IT týmům i nadále hrát klíčovou roli v širší podnikatelské strategii. To vyvolává řadu otázek, na něž se konference pokusí najít odpovědi, např.: Současný stav a budoucnost ITSM, jak se připravit na ITSM budoucnosti, v čem je ITIL 4 lepší než ITIL v3?

 1. IT Service Management

Další trendy v oblasti (nejen IT) Service Managementu (SDI, Cobit, DevOps, IT4IT). Kam spěje řízení IT služeb? Jak lze promítnout zkušenosti s ITSM do Enterprise SM? Jaké jsou tendence a vlivy Automatizace, Digitální transformace, jak se mění nároky na lidi? Není Digitální transformace jen buzzword?.

 1. Workshopy

Partneři konference připravují workshopy v souladu se zaměřením konference. Workshopy probíhají v jazyce facilitátora.?

 1. Panelové diskuze

V rámci tematických bloků zařazujeme panelové diskuse s vybranými přednášejícími a dalšími hosty:

 • ITIL4 po roce
 • DevOps – překážky, úspěchy a omyly atd.

Program a prezentující

Svou účast potvrdili zajímaví řečníci, kteří se podílejí na rozvoji ITSM na mezinárodním poli IT. Mimo jiné je mezi nimi i Paul Wilkinson (ředitel a vlastník GamingWorks.nl), Vladimír Kufner (seniorní procesní architekt v oblasti podnikové architektury a procesní governance vespolečnosti T-Mobile), Radim Petráš (Head of IT Service Management ve společnosti StoraEnso).

Konference proběhne v sálech A1 – Afrika, A2 – Akt a B Blaník, kde budou probíhat odborné přednášky, partnerské prezentace i workshopy.

Po oba dny bude zajištěno občerstvení.

Očekáváme cca 270 návštěvníků z komerční sféry i státního sektoru.

 

Více informací najdete na webu konference

Napsat komentář