Přeskočit na obsah

Qubit Conference Prague 2022

  • od
QuBit po konferenci

Konference o kybernetické bezpečnosti Qubit Prague je komunitní událostí spojující východ a západ – v rámci kybernetického trhu funguje již devátým rokem v regionu střední a východní Evropy. Akce se tento rok konala ve dnech 25.-26. května 2022 v Hoteli OREA Pyramida, Praha.

Qubit Conference sdružuje komunitu expertů v oblasti kybernetické bezpečnosti, manažery, akademiky a vládní sektor nejen ze střední a východní Evropy, ale i z dalších zemí. Konference vytváří skutečné zázemí pro sdílení aktuálních informací, případových studií a reálných zkušeností z praxe na mnohá témata, jako jsou např. Ransomware, Malware, Botnets, Risk management, SOC, AI, Threat Intelligence a mnoho dalších.

Qubit Conference_Dark Logo9. výroční konference o kybernetické bezpečnosti ponoukla víc než 245 delegátům vynikající řečníky z celého světa, kteří zastupují společnosti a organizace jako jsou FBI, Pentera, LIFARS, A Security Scorecard company, Progress, IBM, Tatra banka, SiemensHealthineers a mnohé jiné.

Konference probíhala ve dvou paralelních trackoch. Díky tomu se mohli účastníci rozhodnout, která témata a prezentace upřednostní. Qubit si váží svého publika a umožňuje mu sdílet hodnotné informace bez jiných rušivých vlivů trhu tím, že v maximální míře eliminuje prodejní obsah prezentací.

Díky komunitní atmosféře a networkingu Qubit nabízí mnohé příležitosti k získání nových obchodních partnerů, propagaci své firmy a budování přátelských vztahů.

TZ

Štítky:

Napsat komentář