Přeskočit na obsah

ShopCamp: Zajímavé příběhy z e-commerce i přednáška Martina Hausenblase

shopcamp konference

Známý podnikatel, politik a filantrop Martin Hausenblas bude jedním z řečníků již pátého ročníku konference ShopCamp. Na 14 přednáškách a 8 workshopech se představí přední tváře české e-commerce. ShopCamp se uskuteční 13. září v Praze na Fakultě architektury ČVUT.

“Každý rok e-commerce pomůže vytvořit nové a talentované podnikatelské tváře. I ty se snažíme na konferenci každý rok představit. Loni to byla například Petra Plemlová, která o něco později dostala jedno z ocenění v soutěži Podnikatel roku,” přibližuje program Shopcampu Miroslav Uďan, ředitel společnosti Shoptet, která se specializuje na e-shopová řešení. Na její platformě je aktivních již 13 600 e-shopů. Právě Shoptet společně se společností Shopsys jsou organizátory konference.

shopcampKromě Martina Hausenblase je již mezi potvrzenými řečníky například Petra Mikulášková, autorka knižního bestselleru Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod. Mikulášková se specializuje na audit srovnávačů zboží. Kromě několika desítek e-shopů její služby využila například i Heureka.cz. Mezi řečníky se představí také CEO Shopsysu Lukáš Havlásek, který ke konferenci říká: “V Shopsys už 15 let stavíme přední B2B a B2C e-shopy na míru, krom péče o naše klienty se snažíme dopředu posouvat i celou e-commerce scénu. I proto organizujeme ShopCamp, abychom e-shopařům přinesli inspiraci, ale i rady a tipy.”

ShopCamp již popáté nabídne výměnu zkušeností, současné trendy a potřebný networking především majitelům e-shopů. Ti mají vstup na akci zcela zdarma a to díky sponzorům. Již druhý rok je generálním partnerem společnost Pošta bez hranic. Kapacita akce je omezena na 600 účastníků.

1 komentář na “ShopCamp: Zajímavé příběhy z e-commerce i přednáška Martina Hausenblase”

  1. Pingback: Konference ShopCamp | B2B NETWORK NEWS

Napsat komentář