Digitalizace veřejné správy s využitím open source řešení v zemích V4

V4 konference

Jako mediální partner vás zveme na 1. ročník konference zaměřené na využití open source technologií v rámci digitalizace státu a výměnu zkušeností s jejich implementací. Koná se pod záštitou předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radka Vondráčka.

Konferenci pořádá poslanec Parlamentu České republiky Robert Králíček (ANO), místopředseda podvýboru pro e-Government ve spolupráci s Open-source Aliancí.Open-source-Aliance

Konference Digitalizace veřejné správy s využitím open source řešení v zemích V4, se uskuteční v pondělí 3. 2. 2020 v Praze, od 10.00 hodin, v budově Poslanecké sněmovny, Sál Státní akta, Sněmovní ulice 4, Praha 1 – Malá Strana

____________________________________________________________________________

Témata konference:

  • Možnosti efektivního využití open source technologií v digitalizaci státu
  • Způsoby využití a implementace open source technologií v zemích V4
  • Legislativní rámec a právní rizika použití open source řešení
  • Bezpečnost vs. open source řešení

 

Informace o programu konference včetně registrace naleznete na www.ossummit.eu.

Při vstupu do Poslanecké sněmovny je nutné prokázat se občanským průkazem.

 

 

SpeedCHAIN26

SpeedCHAIN 2026

Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy a každoročně hostí téměř 1000 logistických osobností. Jejím posláním je podílet se

Přečíst »
Mikroexpo 26

MIKROEXPO 2026

Dne 15. 7. 2026 se bude konat v Uherském Hradišti v kongresovém sále Klubu Kultury další ročník mezinárodní akce v oblasti telekomunikací a systému Mikrotik,

Přečíst »