Přeskočit na obsah

15. výroční konference itSMF Czech Republic

  • od
itSMF 2021
21Led2021
22Led2021

online

15. výroční konferenci itSMF CZ, se bude konat výjimečně online, ale tradičně v lednu. Konkrétně 21. – 22.1.2021 (čtvrtek a pátek), vždy od 9:00 do 13:30. Celou konferencí se bude prolínat téma „Digitální transformace“.

Ceny jsou spíše symbolické a registrace je spuštěna. Zaměření konference vychází z poznatků konference minulé. A pod heslem DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE A PODPORA PODNIKÁNÍ si klade za cíl, přinést odpovědi na následující otázky. 

Jak bude vypadat budoucnost firemního IT?
Během první poloviny roku 2020 většina organizací nasadila více inovací v oblasti informačních a komunikačních technologií než za několik předchozích let dohromady.

Jak se změnil, a ještě bude měnit IT Service Management (ITSM) a IT Operations?  

Je dobře si neustále připomínat, že za úspěchem v každém podnikání stojí skvělá práce skvělých lidí, které jste získali a investovali jejich odborného rozvoje. Úspěch v ITSM je v těsném souladu se čtveřicí „lidé, procesy, partneři, technologie“ (v tomto pořadí). Nyní, více než

Téma konference

  • Jak IT pomáhá byznysu v době (po) koronavirové? (řízení projektu na dálku, spolupráce v týmech/interní, externí týmy, napříč regiony, …)
  • Jak dokáže IT pomoci v digitální éře podnikání? Hlavní bariéry digitální transformace?
  • Jaké jsou novinky a trendy v řízení IT služeb (praktické zkušenosti – DevOps, COBIT, ITIL, ITSM, SRE) 
  • Jakou roli hraje Cyber Security v řízení IT služeb?

Napsat komentář