Přeskočit na obsah

24. ročník tradiční konference ISSS

  • od
ISSS 2022
16Kvě2022
17Kvě2022

O tématech jako elektronizace zdravotnictví, kyberbezpečnost, eGovernmentu a mnohých dalších, budou ve dnech 16. až 17. května 2022 v královéhradeckém Aldisu debatovat čeští politici s odborníky na 24. ročníku konference ISSS, jedné z největších akcí svého druhu ve střední a východní Evropě. Generálním partnerem je opět Česká spořitelna.

V ročnících před světovou pandemií covid-19 se konference ISSS zpravidla konala v dubnový termín, který vzhledem k prognózám vývoje pandemie opět možný nebude.

„I když jsme v rámci předběžné opatrnosti posunuli tradiční dubnový termín na květen, tak stále věříme v návrat do klidnějších časů, a to jak rozsahem partnerské části akce, tak i velikostí návštěvnické skupiny. Především doufáme v návrat určité jistoty věcí budoucích při pořádání tohoto typu akcí,“ vysvětluje změnu termínu Vojtěch Dvořáček, programový ředitel konference ISSS.

Konference se koná v době, kdy bude už téměř půl roku u moci vláda premiéra Petra Fialy, i z toho důvodu budou na programu aktuální témata programu pětikoalice. Zejména pak půjde o digitalizaci státní sféry, datové řízení, eGovernement a zcela jistě nebude chybět ani otázka kybernetické bezpečnosti a obrany. Aktuální informace se budou objevovat na stránkách www.isss.cz.

„Tak jako v poněkud netradičním ročníku 2021 jsme připraveni vyhovět všem v té době platným opatřením, nařízením a požadavkům – samozřejmě za předpokladu, že bude při jejich splnění možné konferenci řádně uspořádat tak, aby účast na ní měla pro návštěvníky smysl,“ dodává Tomáš Renčín, výkonný ředitel konference.

Více informací 

Napsat komentář