Přeskočit na obsah

4. ročník konference FUTURE SUMMIT se zaměří na AI, automatizaci a kybernetickou bezpečnost

  • od
Future Summit 2023
19Říj2023
19Říj2023

online

Je umělá inteligence jen módní pojem, který dobře vypadá v médiích? Nebo skutečně ovládne budoucnost? Na tyto i mnohé další otázky z B2B businessu, salesu a marketingu se pokusí odpovědět online konference FUTURE SUMMIT, která proběhne 19. října 2023. 

FUTURE SALES organizuje již 4. ročník úspěšné konference FUTURE SUMMIT, která má za cíl představit novinky a trendy v oblasti B2B prodeje, marketingu a technologií. Pozvání přijali odborníci z firem napříč různými obory, jako je digitální transformace, kybernetická bezpečnost, IT služby a poradenství, bankovnictví, právní segment, marketing a další. Letošní ročník obsáhne aktuální témata, jako je umělá inteligence nebo automatizace. Účastníci si mohou vybrat z jednotlivých online přednášek, nebo zůstat po celý den. Konference začíná 19. října v 9 hodin. 

FS-logoNa akci vystoupí celkem 9 speakerů: Jakub Dohnal (CEO, advokát v ARROWS), Mário Mitas (spoluzakladatel Agnostix), Vladimír Hruban (Commercial GTM Manager, Microsoft 365), Radek Šichtanc (ředitel Security Division v O2), Karel Juřička (CTO Webout), Michal Orsava (scenárista, kreativec, marketér), Martin Hronek (Senior Business Architect v Enehano). Za organizátory konference, FUTURE SALES, vystoupí spoluzakladatelé Jan Kyselý a Jiří Jambor.

Program začne v 9 hodin přednáškou Vladimíra Hrubana z Microsoftu na téma rozmachu v oblasti umělé inteligence. Následovat bude přednáška organizátorů o možnostech automatizace a digitálních nástrojů na LinkedIn.

Celý program najdete na webu www.futuresummit.cz, kde se také můžete zdarma registrovat.

Napsat komentář