Přeskočit na obsah

CFO Congress: AGENDA 2020+

  • od
CFO congress 2020
02Zář2020
02Zář2020

IX. výroční setkání finančních ředitelů, na kterém nesmíte chybět.

CFO Congress je výroční oborovou konferencí, která vznikla na popud zájmu odborníků z oblasti a ve velmi krátkém čase se stala vyhledávaným setkáním profesionálů z tohoto odvětví. Každý rok přináší kongres nové ústřední téma odpovídající aktuálním trendům, a současně i zajímavé řečníky, prostor pro diskusi a networking ve skvělé a velmi neformální atmosféře. 

Jako již tradičně se budeme věnovat aktuálním trendům finančního řízení, vývoji ekonomiky, užitečným pomocníkům finančních ředitelů, sdílení zkušeností v rámci panelové diskuze atd.

Již v minulém ročníku jsme se rozhodli udělat z Procurement Fórum jako součást CFO Congressu Cílem je pozvednout povědomí o nákupu, který je významným partnerem managementu úspěšných firem. Procurement Forum každoročně nabízí odborný vhled do oblasti nákupu a supply chainu. Nechybí novinky v oboru a nekonvenční pohledy na nákup.

V publiku CFO Congressu se tradičně schází vrcholový management firem, a to v prvé řadě finanční ředitelé a ředitelky. Účastníci konference reprezentují pestré spektrum oborů, jak je patrné z grafů analyzujících účast loňského ročníku CFO Congressu.

Štítky:

Napsat komentář