Přeskočit na obsah

Communication Summit 2021

  • od
Communication summit 2021
18Kvě2021
18Kvě2021

online přenos ze sálu DOX+

Communication Summit 2021, pořádaný společností Blue Events za podpory Asociace komunikačních agentur, Asociace Public Relations Agentur a dalších partnerů, se bude konat 18.5.2021 online přenosem ze sálu DOX+.

A o čem to bude?
Chceme emoce! Protože emoce prodávají, v současné době nám ale pozitivní pocity postrádáme, podobně jako osobní setkání. Jak dnes mohou emoce prodávat? Jak emoce vrátit do marketingové a PR komunikace? Jak spojit kreativitu, data a technologie? 

Letošní téma navazuje na předchozí ročníky Communication Summitu, jako byla „Velká inventura“ z roku 2019, kdy vystoupil v Praze poprvé před velkým publikem Les Binet, nebo na loňský motiv „Mluvme jako lidi“, kdy svoji knihu „Anatomie rozhodování“ uvedl v českém vydání poprvé Richard Shotton.

Communication Summit je ideální platforma pro výměnu názorů mezi zástupci klientů (firem a institucí) a zástupci agentur (PR, reklamních, výzkumných, poradenských a mediálních). Celkem 800 lidí navštívilo první dva ročníky Communication Summitu, který se tak rychle stal vrcholovým setkáním profesionálů z oblasti marketingové a PR komunikace.

Ročník 2020 proběhl kvůli pandemické situaci online a sledovaly jej na tři stovky účastníků. Pokud věříte, že kvalitní komunikací lze dosáhnout vyšších finančních výsledků i společenských dopadů, pak na aktuálním 4. ročníku summitu nesmíte chybět. Akce proběhne ve formátu, jaký umožní aktuální epidemiologická opatření, vždy však v konferenčním sále s „živými“ prezentacemi a diskusemi.

S kým se potkáte?
Na Communication Summitu obvykle potkáte ředitele marketingu, komunikace a PR, manažery a specialisty na komunikaci, ale i zástupce nejvyššího vedení a majitele firem. Účastní se hlavně klienti, a to z mnoha sektorů jako jsou FMCG, retail, průmyslová výroba, veřejné instituce, finance a další. Na straně druhé jsou pak zástupci PR, reklamních, výzkumných, poradenských a mediálních agentur.

Napsat komentář