Přeskočit na obsah

Czech On-line Expo 2020

  • od
COE 2020
02Dub2020
03Dub2020

Praha

Vzdělávání e-shopařů, markeťáků a on-liňáků máme v krvi. Akce pro ně připravujeme už řadu let a kvalitní vzdělávání je naše hlavní poslání. Věříme, že tak můžeme změnit český on-line k lepšímu.

V roce 2020 postavíme v halách 10 sálů pro přednášky - z toho připravíme i několik menších místnosti pro workshopy. Souběžně tak poběží vzdělávací program na 10 místech - z toho si vybere snad každý! V rámci přednáškových sálů proběhne 10+ tématických konferencí, pro které připravují obsah naši garanti - vždy špičkoví odborníci na dané téma.

To vše máte k dispozici v rámci jedné vstupenky, která stojí jako běžný oběd.

On-line expo je největší veletrh pro český on-line svět. Nabídne více jak 100 vystavujících firem na celkové ploše bezmála 7 000 m2.

Na své si přijdou e-shopaři, marketéři, konzultanti, on-liňáci, webaři i další. Lze říci, že každý, kdo vydělává peníze v on-line světě, si najde na veletrhu to své. Veletrh i vzdělávácí doprovodný program jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pokročilé a odborníky.

V rámci veletrhu připravíme i velkou tabuli, kde najdete všechny pracovní nabídky našich vystavovatelů. Zvládnete tak několik pohovorů na zajímavé pracovní pozice u různých firem na jednom místě a za pár minut.

Napsat komentář