Přeskočit na obsah

F5 Forum 2018 Praha

F5 Forum Praha 2018
29Kvě2018

Od 08:30 Do 18:00

Kongresové centrum Praha

Praha, 5. května 1640/65, (metro Vyšehrad)

F5 Forum v Praze je pokračováním úspěšné série globálních konferencí F5 věnovaných především aktuálním hrozbám a řešením v oblasti digitální bezpečnosti a používání Cloudu. Jedná se o skvělou příležitost setkat se se zkušenými odborníky v oboru, dozvědět se o nejnovějších řešeních a jejich praktických nasazeních a navázat spolupráci či diskusi s dalšími více než 200 účastníky akce.

Program

08.30 (45 min)
Ranní káva a networking

09.15 (15 min)
Uvítání, Výsledky zákaznického průzkumu o trendech v Application Delivery ”F5 SOAD ’18”, Představení imaginární on-line firmy “Twelvebox”
Filip Kolář, Jakub Šumpich, F5

Průzkum "State Of the Application Delivery" organizuje F5 každým rokem a v tomto ročníku se zůčastnilo 3.500 zákazníků F5. Report ukazuje trendy v IT, teď zejména spojenými s přechodem do Cloudu a automatizací. Twelvebox je on-line webová aplikace, která spojuje spotřebitele na jedné straně a provozovatele občerstvení na straně druhé (obdoba damejidlo.cz). Jde o testovací portál postavený vývojaři F5, na kterém demonstrujeme zranitelnosti webových aplikací.

09.30 (30 min)
Digitální transformace a přechod do multi-cloudu (anglicky)
Jaak Cuppens, F5

Multi-Cloud architektura přináší změnu v nasazování, licencování, doručování, flexibilitě, otevřenosti a dostupnosti aplikací. Poslechněte si, jak se F5 přizpůsobuje těmto novým trendům s cílem zajistit flexibilní nasazování aplikací a konzistentní pravidla bezpečnosti napříč Multi-Cloud prostředími.

10.00 (10 min)
Demo – Jak zajistit dostupnost on-line aplikace Twelvebox z Multi-Cloud prostředí
Martin Oravec, F5

Ukázka zpuštění aplikace v Multi-Cloud prostředí s důrazem na orchestraci a jednoduchost implementaci.

10.10 (30 min)
Zabezpečení aplikací na prvním místě (anglicky)
Or Yaacov, F5

Aplikace jsou branou k citlivým datům. Dnes jsou právě důvěrná data velmi cennou komoditou na černém trhu Internetu. Jak chránit naše nejcennější informace , bez ohledu na to, kde jsou uloženy? Jsme schopni poskytnout stejnou úroveň zabezpečení a kontroly v Cloudu?

10.40 (20 min)
Demo – Jak zabezpečit portál Twelvebox proti zneužití zákaznických dat a dalším aplikačním zranitelnostem
Radovan Gibala, F5

Svět webové bezpečnosti se mění a vyvíjí. Ukážeme vám nové oblasti možných zranitelností a jak se proti nim bránit.

11.00 (25 min)
Přestávka

11.25 (30 min)
Cisco již dávno není jen networking company
Milan Habrcetl, Cisco

Kybernetická bezpečnost se stala fenoménem dnešní doby. Bez ochrany dat a infrastruktury lze jen těžko pomýšlet na prosperující podnikání. Pojďme se podívat pod pokličku, jak lze oblast kybernetické bezpečnosti zefektivnit a automatizovat.

SÁL PANORAMA KLUB A

12.00 (30 min)
Pokročilá SDN s F5 a Cisco ACI a její použití
Martin Diviš, Cisco
Cisco ACI jako softwarově definovaná síť poskytuje integraci s platformami F5 od svého uvedení na trh před cca 5 lety. V této přednášce si ukážeme, jak se tyto dvě platformy doplňují, jaké jsou poslední možnosti jejich integrace a jak je může každý snadno využít v praxi v různých scénářích.

12.30 (30 min)
Integrace bez legrace: Případová studie postupné integrace a konsolidace služeb ve finanční společnosti
Jindra Liprt, Actinet
Jindra Liprt nastíní na konkrétním případě velké finanční společnosti, jak lze dosáhnout významného zjednodušení infrastruktury a konsolidovat zdánlivě neslučitelné služby způsobem, který zjednodušuje správu a umožňuje soustředění interních IT kapacit na podporu klíčových aktivit společnosti. Řeč bude mimo jiné i o některých zajímavých možnostech platformy F5, které jsou v poslední době k dispozici.

13.00 (60 min)
Oběd

14.00 (30 min)
Zranitelnost, kam se podíváš!
Robin Bay, Trend Micro
Každý den přibydou v průměru 4 zranitelnosti. Týkají se Vaší infrastruktury? Kdy bude existovat patch výrobce a co do té doby? Co je dnes nutnou součástí Security Operation Center? To nejtěžší není útok objevit, ale zjistit, co vše se vlastně stalo. Jak? Jak řešit vizi Software Data Center/cloudu a co třeba s Dockery? Máme pro Vám řešení.

14.30 (30 min)
Provozujte své aplikace efektivněji v Azure a zabezpečte je díky unikátní integraci F5
Tomáš Kubica, Microsoft
Azure umožňuje zákazníkům získávat infrastrukturní a platformní služby na kliknutí a platit jen za to, co skutečně využívají. Mohou tak více energie věnovat samotným aplikacím, datům a samozřejmě bezpečnosti. Jak ale zajistit ochranu aplikací před zranitelnostmi? Přijďte se podívat na ukázku unikátní integrace F5 a Azure Security Center. Společně si v Azure vytvoříme aplikaci, průvodcem nasadíme virtuální F5, kterou jí zabezpečíme a bezpečnost budeme sledovat z integrovaného Azure Security Center. Cloud a bezpečnost = Azure + F5.

15:00 (15 min)
Přestávka

15.15 (30 min)
RedHat Openstack jako inovativní platforma pro síťové komponenty F5 na cestě digitální transformace Vašeho podnikání
Sergey Goncharov, Red Hat
Red Hat OpenStack platform - základ cloudové architektury pro nasazení a integraci s virtualizaci síťových funkci F5. Technologický úvod, živé představení a prostor pro dotazy. Cílem přednášky bude ukázat plnou produktovou integraci.

15.45 (30 min)
Nekončící bitva - Malware, DDOS a zranitelnosti webových aplikací (anglicky)
Rafał Chruściel, F5 Support Center
F5 Security Operation Center (SOC) ukáže ukázky reálných útoků, které nedávno hodně potrápily security specialisty po celém světě. Od automatizovaného bankovního malwaru, přes útoky na sociální média a obchodníky s kryptoměnami, DDOS útoky využívajících Memcached servery až po manuální L7 exploity s cílem dolovat kryptoměny.

16.30 (90 min)
Závěrečné slovo, Tombola, Koktejl

Napsat komentář