Přeskočit na obsah

FUTURE FORCES 2020

  • od
FFF 2020
21Říj2020
23Říj2020

Praha

Mezinárodní zbrojní výstava, odborné panely a networking v rámci FUTURE FORCES FORUM 2020, původně plánované na termín 21. - 23. října, se v letošním roce s ohledem na negativní vývoj epidemiologické situace neuskuteční.

Náhradní termín byl po dohodě s ministrem obrany ČR stanoven na 28. - 30. dubna 2021.  

 

Future Forces Exhibition je mezinárodní výstava představující nejnovější technologie a přístupy k zajištění obrany a bezpečnosti na národní i mezinárodní úrovni. Výstava nabízí jak statické, tak i dynamické ukázky, prezentaci současných a budoucích potřeb ozbrojených a bezpečnostních sil, nejnovějších technologií a vědeckovýzkumných programů s cílem zapojení všech relevantních subjektů tak, aby vzájemná spolupráce byla co nejefektivnější.

Výstava a souběžně konané odborné akce vytváří jedinečné prostředí pro obchod, výměnu informací a získávání kontaktů. Během souběžně konaných kongresů, konferencí, workshopů, panelových diskusí a živých ukázek v rámci celého FUTURE FORCES FORUM se na mezinárodní úrovni setkávají civilní a vojenští odborníci, zástupci státní správy, průmyslu, univerzit a vědeckovýzkumných center.

Napsat komentář