Přeskočit na obsah

Konference Friends of Pets 2022 zmapuje aktuální stav a vyhlídky pet segmentu

  • od
07Zář2022
07Zář2022

Praha

Odborné setkání obchodníků, výrobců a dodavatelů potřeb pro domácí mazlíčky Friends of Pets 2022 proběhne 7. září 2022 v KC City v Praze. Vedle aktuálních dat o spotřebitelském chování nabídne novinky ze světa potřeb pro naše mazlíčky.

Obchod aktuálně stojí před výzvami v podobě zvyšujících se nákladů na vstupy a provoz. Kupní síla zákazníků klesá. Jaký bude mít tento stav dopad na segment potřeb pro domácí mazlíčky, který byl v posledních letech ve znamení humanizace a posunu k prémiovým produktům, bude jedním z klíčových témat konference.

blue events logoJaké konkrétní informace program přinese?

Aktuální data o dopadech inflace na spotřebitelské chování v kamenném prodeji a v rámci e-commerce představí Rita Vachková z NielsenIQ a Martin Slavětínský z Heureky. O potenciálu prémiových řad a trendech v holistické péči o mazlíčky bude mluvit Štefan Sarvaš ze společnosti Mars. Novinku v komplexní péči o čtyřnohé přátele na českém trhu představí Pavlína Rochová z buddyvet.

Silným tématem konference bude také efektivní komunikace. Tomáš Bajtler osvětlí pozadí vzniku aktuální odvážné komunikační kampaně PetCenter, kterou musel obhájit před konzervativním vedením společnosti. O komunikaci tématu udržitelnosti směrem k zákazníkům bude mluvit Karolína Čápová z VAFO Praha a o komunikaci výrobce směrem k majiteli nezávislé prodejny bude řeč v rozhovoru s Alešem Mrišou stojícím za úspěšnou značkou Pejskovice.

Více o konferenci, programu a aktuálních slevách v rámci registrace ZDE. Konference Friends of Pets z produkce Blue Events proběhne již popáté.

Napsat komentář