Přeskočit na obsah

Konference Osobní růst

Konference Osobní růst
09Čvn2018

Divadlo Mír

Ostrava

CHCETE SE V ŽIVOTĚ POSUNOUT KUPŘEDU?

OSTRAVSKÁ KONFERENCE PŘINESE RADY A TIPY JAK NA OSOBNÍ RŮST

  • Jak může ovlivnit chuť do práce naši výkonnost?
  • Co funguje jako pracovní antidepresivum?
  • A jak předcházet konfliktům?

Odpovědi přinesou přední české osobnosti v rámci konference Osobní růst, která se uskuteční 9. června v ostravském Divadle Mír a představí to nejlepší z knih Jan Melvil Publishing a přednášek GrowJOB Institute Petra Ludwiga, autora knihy Konec prokrastinace. Slova se ujme například lektorka mediace a prevence konfliktů Věra Kapsová nebo copywriterka Michelle Losekoot.

Správné nastavení cílů

Původem odborník na chorobné odkládání úkolů Petr Ludwig rozšiřuje postupně pole působnosti i do oblasti osobního a firemního rozvoje. GrowJOB Institute totiž pomáhá firmám i jednotlivcům s definováním jasných vizí a správnou motivací. „Snižování prokrastinace a zvyšování osobní efektivity a spokojenosti jde jasně ruku v ruce. My se snažíme lidem pomoci nastavit tu správnou představu a postupně je nasměrovat tak, aby jí úspěšně dosáhli. V rámci více než 600 konaných eventů nám už prošlo pod rukama tisíce lidí,“ vysvětluje Ludwig.

Kreativita, osobní branding i prevence konfliktů

Jedním z dalších takových eventů je i celodenní konference Osobní růst, která proběhne už za necelý měsíc. Konference nabídne pohled významných osobností v oboru time-managementu, rozvoje kreativity či učení pozitivních návyků. Kromě Ludwiga se představí rovněž vedoucí brněnské pobočky Věra Kapsová, která se zabývá mimo jiné i mediací a prevencí konfliktů. Jak vyhrát bitvu proti tvůrčím vlastnostem a pustit se do plánovaných snů a projektů poradí copywriterka Michelle Losekoot. Celkem sedm řečníků se bude věnovat klíčovým otázkám během půlhodinových projevů.

Nejen Osobní růst

GrowJOB Institute v létě naváže další konferencí, která proběhne tentokrát v Praze. „Červencová konference v Praze se zaměří na kritické myšlení, o němž GrowJOB v tomto roce přednášel již v Brně. Konkrétní termíny konání všech akcí mohou zájemci průběžně sledovat na stránkách events.growjob.com,“  dodává Aneta Drábková, Marketing & Events manažerka GrowJOB Institute.

Konference Osobní růst

Místo konání akce: Divadlo Mír

Termín a trvání: 9. 6. 2018, 9:30 – 16.30

Cena vstupenky: 990,- Kč

Napsat komentář