Přeskočit na obsah

Kongres HOREKA 112 – diskuzní aréna

  • od
Horeka kongres 2021
11Čvn2021
11Čvn2021

online

Obor HoReCa krvácí už 9 měsíců a nikdo tuto situaci nečekal a nebyl na ni připravený. Přinese hodně změn nejen pro zástupce oboru, ale i pro zákazníky. Cesta zpět bude dlouhá a určitě nebude jednoduchá. Už nyní byli někteří z vás nuceni pozastavit svou činnost. My věříme, že je v silách nás všech situaci zvládnout, ať už za pomoci vládních podpůrných programů nebo pouze vlastními silami. 

V diskuzní aréně, která bude opravdu nabitá osobnostmi, budou zástupci oboru diskutovat s předními představiteli vlády ČR.

11. 6. 2021, Praha – 2. DISKUSNÍ ARÉNA 
(ON-LINE přenos, bez možnosti osobní účasti)
15. 9. 2021, Praha – 21. kongres HOREKA 112

A o čem se bude diskutovat?​​​​​​​

  • Opatření ustupují, ale pomalu a nehojí to ekonomické dopady provozovatelů gastro oboru, který krvácel 14 měsíců! Jak to bude dál?
  • Zahrádky jsou otevřeny, ale kdy se otevřou i vnitřní prostory restaurací a za jakých podmínek to bude?
  • Je dotacím konec? Ale 100% kapacita obsazenosti je v nedohlednu, alespoň pro restaurace. Jak to bude v hotelech a jak tedy s dotacemi dále?
  • On-line aplikace: diskriminace zákazníka nebo správný nástroj pro návrat hostů?
  • Hotely: vyplatí se otevřít? Kdo bude kontrolovat negativní test u ubytovaných, jak jsou připraveny hotelové restaurace a co wellness? Pojedeme už naplno?
  • Lidé v oboru: kde je personál? Jak řešit tento velký problém, kdy Covid-19 přivedl velkou část zaměstnanců v gastro provozech na cestu práce s jistotou pevné pracovní doby.
  • Podpora cestovního ruchu: propagace, cestujme bezpečně a podpořme podnikatele na domácí půdě

HOREKA 112 je jednou z  největších a nejoblíbenějších B2B akcí na trhu. Kongres HOREKA 112 vznikl v roce 2009 v reakci na do té doby největší krizi, která zasáhla obor HoReCa. Tato platforma je tu proto, aby tu pro Vás byla v dobách těžkých i zlých a pomohla Vám na cestě zpět na vrchol. Za tu dobu obor HoReCa urazil obrovskou cestu a vznikla řada nových, zajímavých a úspěšných podniků. V těchto časech se potýkáme s doposud nejtěžší situací pro obor HoReCa a my jsme tu pro vás a chceme nabídnout odpovědi na vaše dotazy.

Napsat komentář