Přeskočit na obsah

Lidský kapitál 2021

  • od
Lidský kapitál 21
01Pro2021
01Pro2021

Praha

Lidský kapitál je konference určená majitelům firem, ředitelům, HR manažerům a všem, kteří si uvědomují, že k lidem nelze přistupovat pouze jako ke zdrojům (jak by se z anglického „human resources“ – HR mohlo zdát). Letos se bude konat 1.12.2021- termín přesunut.

blue eventsHlavní téma: Lidé a byznys: jak vytěžit covidovou zkušenost pro budoucnost
Uplynulé období přineslo nové nároky jak na zaměstnavatele, tak zaměstnance. Často skloňovaná firemní kultura musela obstát bez osobního kontaktu a schopnost rychle se rozhodovat a flexibilita se ukázaly jako klíčové. Pojďme se společně s odborníky z oboru podívat, jak zkušenosti nabrané během pandemie zužitkovat pro budoucí rozvoj jak firem, tak jejich zaměstnanců. Otevřeme společně témata duševního zdraví, technologií a nových standardů nadcházející generace lidí ve firmách.

Kdo na konferenci najde inspiraci
Program konference cílí na profesionály a profesionálky z oblasti práce s lidmi (HR/People/Culture/Diversity Director) a vedení firem, a to z širokého spektra odvětví. Pokud si uvědomujete význam kvalitních lidí a nezbytnost vytváření podporujícího pracovního prostředí ze strany vedení pro celkovou prosperitu firem, je program určen právě vám.

Podrobný program

 

Napsat komentář