Přeskočit na obsah

Mezinárodní konference Sustainable Future 2023 ovládne O2 Universum

  • od
Sustainable Future 2023
14Čvn2023
14Čvn2023

Praha

Připravte se na nezapomenutelnou událost, která se odehraje ve středu 14. června 2023 v O2 Universum v Praze. Již 2. ročník mezinárodní konference Sustainable Future 2023 přinese zajímavé panelové diskuse s více než 80 významnými řečníky, kteří se zaměří na udržitelnost v různých odvětvích, jako je bankovnictví, logistika, doprava a byznys.

Hlavní pódium bude hostit skutečné ikony udržitelnosti, včetně nejmladší poradkyně Spojených národů, Sophii Kianni, která představí své nové myšlenky. Tobias Kederer z Amazonu nám sdělí, jaké inovace a trendy očekávat ve světě udržitelného podnikání. Kamil Čermák z ČEZu přiblíží, jak energetický gigant plánuje přispět k udržitelné budoucnosti. Marek Bláha, zodpovědný za Dostupné bydlení České spořitelny, sdílí své zkušenosti s udržitelnými řešeními ve stavebnictví. A Magdalena Maj z Polish Economic Institute představí zajímavé trendy v oblasti udržitelnosti v Polsku.

Navíc se návštěvníci O2 Universum budou moci inspirovat udržitelnými novinkami českých i zahraničních společností na výstavních stáncích. Pro hosty bude po celou dobu akce zajištěn catering a zajímavý doprovodný program. Po skončení konference bude pro platící účastníky k dispozici videozáznam z celé akce.

SD logo"Udržitelnost je nezbytná pro budoucnost naší planety, a právě o tom budeme diskutovat na konferenci Sustainable Future 2023. Máme tu čest přivítat přední odborníky a inspirativní řečníky z celého světa, kteří nám ukážou cestu k udržitelnému rozvoji," říká Patrik Juránek, CEO Startup Disrupt, hlavního organizátora konference.

Nejenže budete mít možnost naslouchat nejlepším v oboru, ale také se dozvíte nejnovější trendy a tipy na udržitelnost v roce 2023. Pokud chcete být součástí této inspirované události, navštivte webové stránky a získejte podrobný program konference a seznam všech řečníků. Vstupenky jsou k dispozici na stejném webu.

Tato významná konference je poctěna záštitou Evropské komise, Hospodářské komory České republiky, a také krajských úřadů Středočeského, Jihomoravského, Moravskoslezského, Karlovarského, Ústeckého a Olomouckého kraje.

Napsat komentář