Přeskočit na obsah

SLOVLOG 2021

  • od
SLOVLOG14
25Říj2021

Po dlouhém online exilu, se logističtí profesionálové těší na kongresy, semináře a diskuse s živými lidmi, a to bez nutnosti dívat se na sebe přes obrazovku. Jedním z vrcholných akcí bohaté podzimní konferenčním sezóny bude 14. ročník logistického kongresu SLOVLOG. Událost se koná 25. - 26. listopadu 2021 v moderních prostorách DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava. V těchto dnech jsou na webu kongresu i na sociálních sítích odhalovány jména řečníků a na plné obrátky běží registrace účastníků. 

Hlavní motto letošního kongresu SLOVLOG zní Čas (na) změny. Proč právě takto? Albert Einstein šokoval svět, když přišel s myšlenkou, že každé entitě ve vesmíru běží čas úplně jinak. Pandemie přivála další příležitost uvědomit si relativnost vnímání času. To platí i pro logistiku. Dodávky D + 1 byly před pandemií považovány za rychlé. Ale po vzoru e-commerce dnes chtějí zákazníci zboží ještě týž den, nejlépe do hodiny.

Druhý extrém představují kontejnery z Asie - dříve dorazili za tři týdny, dnes může stejnou dobu trvat pouze nalodění. Pokud se změnilo vnímání času pro nás, platí totéž i pro naše odběratele či dodavatele. Je tu zkrátka čas na další významnou, téměř dejinotvornou změnu. Je slovenská logistika připravena?

Více informací si přečtete na https://slovlog.sk/en/

Napsat komentář