Přeskočit na obsah

Fujitsu Day 2018

Fujitsu Day 2018

Kongresové centrum Praha dne 31. května 2018 přivítá další ročník semináře Fujitsu Day 2018.

Fujitsu Day je po roce opět tady. Letos uvidíte nejinovativnější technologie z japonských i evropských laboratoří Fujitsu. V roce 2018 je hlavním mottem Co-creation for Sucess, spoluvytváření úspěchu.

FujitsuCo to přesně znamená? Bude to hodně o předvedení, jak společnost Fujitsu pracuje se svými partnery a zákazníky na projektech, jež jim umožňují překonat nástrahy digitální transformace a vytvořit udržitelný byznys pro 21. století. Připravena je spousta zajímavých přednášek, ve kterých se dozvíte detaily například o migraci systémů zákazníka Fujitsu, společnosti Zentiva Group, řešení archivace pro firmu Zutom, nebo o zcela novém systému flexibilního poskytování kapacity a výkonu jako služby. Vše rozvedou odpolední workshopy.

Přednášková část bude již tradičně doplněna o předváděcí democentrum, které bude srdcem Fujitsu Day. Najdete zde ukázky inovativních technologií, služeb a řešení pro zákazníky. Bude rozděleno do několika oblastí, aby se příchozí snáze zorientovali v kompletním portfoliu Fujitsu a jeho partnerů. Bude vám předvedeno, jak lze vylepšit efektivitu vaší firmy, jak Fujitsu pomáhá zákazníkům v digitalizaci, uvidíte zabezpečení pomocí krevního řečiště PalmSecure a další společné projekty, jež byly vytvořeny společně s partnery Fujitsu i jeho zákazníky. Vstup je zdarma, registrovat se je možné zde.

Napsat komentář