Přeskočit na obsah

INNOVATIONS UNITED – summit těch, kdo chtějí posouvat tento svět

  • od

Mezinárodní konference zaměřená na inovace a technologie, Innovations United, se uskuteční 7.-8. listopadu 2023 v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Akci zaměřenou na aktuální témata, jako jsou AI, digitalizace komunikace, procesů, kybernetická bezpečnost, robotizace, vzdělávání nebo legislativa, pořádá Startup Disrupt, provozovatel stejnojmenné globální platformy pro startupy a inovátory.

Innovations United je největší konference zaměřená na trendy, inovace a novinky týkající se technologií, financí, investic, udržitelnosti a diverzity. Jde o jedinečnou akci, na které se setkají inovátoři, vizionáři, vývojáři, inženýři, techničtí ředitelé i vedoucí pracovníci firem, aby sdíleli své nápady, vize a zkušenosti. A vy byste si to rozhodně neměli nechat ujít, protože půjde o den plný networkingu, informací, novinek a chybět nebudou ani inspirativní panelové diskuse a keynotes od těch nejpovolanějších napříč několika obory. 

startup disrupt logoNa akci, kterou organizuje globální platforma Startup Disrupt, se bude diskutovat pestrá směs témat. Na přetřes tak přijdou měnící se civilizační potřeby a reakce na ně očima těch, kdo se nebojí dělat věci “jinak”. Akci podpoří svou zdravicí i premiér České republiky Petr Fiala či předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Hlavní hvězdou bude “kmotra Sillicon Valley”, matka bývalé šéfky YouTube a mentorka dcery Steva Jobse Esther Wojcicki, která se připojí z USA online.

Celý event zarámovaný názvem Innovations United se bude odehrávat v nádherných prostorách renesanční perly na Pražském hradě. Otevřené budou 2 stage ve 2 dnech. První den bude na hlavním pódiu vévodit téma Innovations & Technology, v druhém sále proběhne European Finance Investment Summit. Následující den pak převezme štafetu  Female Leaders Summit a na paralelně se bude řešit Sustainable Future.

Mezi hlavními řečníky jsou kromě výše zmíněných také hosté jako Michael D. Poisel (Executive Director, Penn Center for Innovation), ředitel CISCO Michal Stachník, David Pavlík, který rídil technologie i ve SpaceX, CEO Tesco Stores Czech Republic Katarína Navrátilová,  jeden z prvních zaměstnanců KIWI, Martin Ratolístka, ředitelka pro EMEA Blockchain v Mastercard Mia Van,  Vedoucí střediska pro vědu a výzkum, předsedkyně Vědecké rady KNL Vendula Macháčková, Veronika Dvořáková !ekvity partnerka největší středoevropské právnické firmy Havel & Partners), moderátor CNN Prima News a autor prezidentského podcastu V Podhradí Michal Půr či CEO startupu měnícího svět faktur Karin Fuentes.

Pozvali jsme desítky osobností – jde o velmi zajímavý mix lidí z různých oblastí, kteří se dívají dopředu a zkoušejí nová řešení. Tento prudce se měnící svět je urgentně potřebuje a cílem summitu je vyměnit si názory i rozpohybovat novou energii a nápady,” říká zakladatel a CEO platformy Startup Disrupt Patrik Juránek.

Více informací a registrace

Napsat komentář