Přeskočit na obsah

Konference: Power BI Day 2019

Power BI Day 2019

GOPASPět špičkových specialistů je připraveno právě pro vás, aby vám 11. dubna 2019 na konferenci Power BI Day 2019 přiblížili problematiku Self Service Business Intelligence, personalizovaný reporting, Row Level Security a další. Pořadatelem je Počítačová škola GOPAS, takže máte záruku, že dostanete informace od těch nejpovolanějších a na úrovni.

Tím však nabídka na tuto zajímavou konferenci nekončí. Mimo jiné se také dozvíte se, jak na Power BI ve velké firmě, jak využít Power BI coby nástroj pro Self Service Business Intelligence. Seznámíte se s úlohou personalizovaného reportingu, Row Level Security, sledování projektů, vytváření podkladů pro mzdy, sledování nákladů a příjmů pomocí PBI, stejně tak i to, co jsou open data, která lze využívat pro analýzy v Power BI a další.

Tato konference je určena pracovníkům IT, controllingových a BI oddělení a všem, kteří si své reporty chtějí vytvářet sami. Dále pak datovým analytikům a finančním manažerům, kteří své výstupy potřebují vizualizovat koncovým uživatelům. Zcela určitě i projektovým manažerům, kteří jsou otevřeni novým způsobům řízení projektů a vývojářům Power BI i všem, co se chtějí certifikovat na Power BI nebo se o PBI zajímají.

Konference je jednodenní, po čas jejího konání o vás bude náležitě postaráno, co se týče informací i co se týče občerstvení. Jednotlivé bloky jsou odděleny přestávkami a obědem, ve kterých můžete dále diskutovat s přednášejícími a získat tak více informací z první ruky. Samozřejmostí je i možnost získat informace od jiných uživatelů MS Power BI, kteří řeší podobné otázky, jako vy.

Program konference:

Registrace

09.00–09.10: Úvodní slovo, Jiří Neoral

09:10–10:00: Power BI ve velké firmě, Jiří Neoral

10.15–11.05: Moderní BI platforma pro malé firmy, Jaroslav Reken

11.15–12:05: Personalizovaný reporting v Power BI, Jiří Neoral

13.05–13.55: Power BI Data Flows – datové modelování v cloudu, Filip Slánička

14.05–14.55: Power BI a otevřená data, Karel Rejthar

15.10–16.00: Monitoring s Power BI, Petr Pařík

Napsat komentář