Kyberbezpečnost v síťových odvětvích

banner_kyber-SO_ict-networks_2020

Ochrana a bezpečnost moderních počítačových a informačních systémů je v posledních letech ohrožena nejen již dlouho známými virovými infekcemi, ale i cílenými hackerskými útoky a hybridními hrozbami. Síťová odvětví a utility jsou z tohoto hlediska zvláště zranitelnými cíli, proto je třeba těmto hrozbám věnovat zvýšenou pozornost.
Další pokračování konference KYBERBEZPEČNOST V SÍŤOVÝH ODVĚTVÍCH se zaměřuje na sběr a práci s daty, jejich ochranu a prevenci proti útokům.

KDY: 16.1.2019
KDE: Nádražní 43/84, 150 00, Smíchov

 

Program

Moderuje

Co by udělal hacker s Vaší sítí?, Jak se bránit útokům?, Zjistím vůbec, že na nás někdo útočí? Je naše infrastruktura opravdu bezpečná?, A co když už jsme dávno napadeni a ani to nevíme? Zkušenosti s napadením hackerem výrobce a distributora energie.

Hromadná správa a zabezpečení všech firemních mobilních zařízení. Díky technologiím Enterprise Mobility Management jsou firemní mobilní zařízení snadno spravována z jedné administrátorské konzole a citlivá firemní data v bezpečí a pod kontrolou.

Progresivní metody integrace řídících a dohledových nástrojů pro tvorbu SOCu, úspora nákladů za technologie a provozního personálu

Případová studie v konkrétní energo společnosti – Digitální identita občana, integrace platebních metod, elektronická platební karta v mobilu, její ochrana a zabezpečení proto zneužití.

V JEDNÁNÍ

Klíčová témata progresivní metody sběru vyhodnocování informací v energo odvětvích, komunikační prostředí IOT

V JEDNÁNÍ

Případová studie – Q radar

V JEDNÁNÍ

Budoucnost progresivního monitoringu v síťových odvětvích (Scada, SIEM/SOAR, Integrované pracoviště dohledu)

V JEDNÁNÍ

Případová studie, Progresivní metody analýzy bezpečnostních událostí a zranitelností

V JEDNÁNÍ

Zákon o kybernetické bezpečnosti (ZKB)

V JEDNÁNÍ

Případová studie, Progresivní metody analýzy bezpečnostních událostí a zranitelností

Leave a Comment