Přeskočit na obsah

Moderní trendy HR 2021

  • od
Moderní trendy HR 2021

Další ročník dvoudenní konference Moderní trendy HR 2021, se bude konat 23. – 24. března 2021 v Praze – Čestlicích. Provázet celou konferencí Vás bude Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka Performie, a senior trenérky Hana Slačálková a Eva Belicová. Všechny tři jsou zkušenými trenérkami seminářů a workshopů na nejrůznější témata z oblasti výběru a hodnocení zaměstnanců. Bohaté zkušenosti všech tří dam budou skvělým úvodem do každého tématu.

Protože už od našich klientů víme, že to nejcennější, co mohou získat, není jen funkční know-how, ale také zkušenosti přímo z praxe firem, rozhodli jsme se na tohle při plánování nezapomenout. Každé téma tedy doplní jeden člověk z řad našich úspěšných klientů a těšit se můžete i na zahraničního hosta. A to už stojí za to, ne?

Kdo by na konferenci neměl chybět?
Konference je určena pro všechny, kdo vědí, že ti správní lidé “na palubě” jsou základem úspěšné firmy. Ať už jde o šéfa firmy, manažera či personalistu. Každý, kdo vybírá nové zaměstnance a pracuje s potenciálem těch současných, tu najde inspiraci.

Napsat komentář