Přeskočit na obsah

Nenechte si ujít již XXI. ročník IS2

  • od
IS2-2020

Přijměte pozvání na již XXI. ročník konference IS2, který proběhne ve dnech 21.- 22. října 2020  a 9.-12.12.2020, pod názvem IS2 – „KYBERPROSTOR V NAŠEM ŽIVOTĚ …hrozby a rozmazané hranice“.

Konference IS2, organizovaná tradičně pod záštitami významných představitelů vlády ČR a státních úřadů, zvyšuje povědomí o důležitých trendech v oblasti informační bezpečnosti a umožňuje firmám a organizacím veřejné správy snižovat rizika a lépe čelit potenciálním hrozbám.

Konference je pravidelně organizována v historických objektech Prahy, abychom účastníkům jak z Česka, tak ze zahraničí přiblížili i historii České republiky. Minulé ročníky se konaly např. v Klementinu, Trojském zámku, Anežském klášteře, v Míčovně Pražského hradu a poslední jubilejní XX. ročník v Karolinu Univerzity Karlovy.

Během dvaceti let vystoupilo na této konferenci téměř 350 vysoce respektovaných zahraničních i tuzemských osobností – namátkou třeba Robert Bigman, šéf bezpečnosti CIA ve výslužbě, Eugene Schultz – poradce vlády USA během 1. války v Perském zálivu, Roger Needham – člen Královské vědecké společnosti a Královské inženýrské akademie, spoluzakladatel Microsoft Research Cambridge, Bill Hancock – předseda zvláštní skupiny pro informační bezpečnost amerického ministerstva vnitřní obrany, Pete Herzog – „otec“ Open Source Security Testing Methodology Manual (OSSTMM), Süleyman Anil – vedoucí kyber obrany ESCD v NATO, Jeff Bardin – hlavní zpravodajský důstojník Treadstone 71, John Rogers Searle – významný americký filosof, Miroslav Singer – exguvernér České národní banky či Martin Maisner – renomovaný právník zabývající se právem ICT.

Ve svých příspěvcích se řečníci věnují zejména klíčovým ICT trendům a vizím s důrazem na kyberbezpečnost. Spektrum přednášek je velmi široké – od koncepčních a strategických otázek, legislativního vývoje, stejně jako mapování nejnovějších trendů a směrů oboru IT bezpečnosti.

Letos se představí řečníci jako například:

Jeffrey Bardin, Jakub Kalenský, Benedikt Vangeli , Jaap-Henk Hoepman, Petr Slováček a Pavel Rivola, René Rindermann, Michael A. Goedeker a další.

Konference za dobu svého trvání přivítala přes dva tisíce účastníků z řad středního a vyššího managementu, a to jak z finančního, telekomunikačního, utilit, IT, tak i z akademického prostředí a samozřejmě i státní správy. Jejich pozitivní hodnocení potvrzuje, že je IS2 považována za jeden z vrcholů v konferenční sezóně.

Napsat komentář