Přeskočit na obsah

Nenechte si ujít kongres SLOVLOG!

  • od
SLOV LOG BA 2018 0119

Jako mediální partner vás zveme na 13. logistický kongres SLOVLOG, který se uskuteční ve dnech 3.-4. října 2019 v Kongresovém hotelu SENEC. Aktuální témata, top řečníci, mezi nimiž nebude chybět například uznávaný slovenský ekonom Ivan Mikloš, nebo známý britský ekonom a autor bestselleru “Transition Point”  Sean A. Culey.

Slovlog 2019 logoSean A. Culey na kongresu SLOVLOG vystoupí s prezentací na téma Úspěch v době digitální: potřeba koperníkovy revoluce v podnikání. V této vizuálně bohaté prezentaci, založené na obsahu své nové knihy “Transition Point”, přiblíží, jak nová vlna revolučních technologií zásadně mění téměř všechny aspekty dodavatelského řetězce, včetně vztahu mezi zákazníkem a firmou. Představí pohled do velmi blízké budoucnosti, kdy nadcházející, mnohými paralelními “nepříjemnostmi” doprovázená, automatizace povede k hodnotovému řetězci, který je plně automatizovaný, personalizovaný a lokální.

V rámci programu např. zástupce společnosti Jungheinrich na příkladu projektu plně automatického paletového skladu s jeřábovým zakladačem instalovaného v Continental Automotive Systems Czech Republic účastníky kongresu blíže seznámí s výhodami nejmodernějších inovativních řešení skladů. Zajímavá bude i panelová diskuse s řadou osobností na téma Slovensko na geografické křižovatky Evropy, kterou bude moderovat Peter Bečár.

V odpolední části proběhnou sekce autologní (sekce zaměřená na trendy v automotive segmentu), TRANSLOG (sekce konaná pod záštitou společnosti ČESMAD Slovakia, ve které se dozvíte nejžhavější témata v dopravním průmyslu) a RETAILOG (dvě a půl hodiny inspirace pro logistické manažery v maloobchodních a produkčních společnostech FMCG).

Jak je na tom slovenská ekonomika? Na tuto otázku v rámci programu kongresu odpoví Ivan Mikloš. Potom proběhne odpolední panelová diskuse na téma Ekonomické vize a úhly pohledu na budoucí vývoj logistiky na Slovensku. A to zdaleka není všechno. Po prezentacích se uskuteční večerní logistická párty, tzv. Logistický business mixer. Druhý konferenční den, tedy 4.10., Bude pro zájemce připravena exkurze do logistických provozů, např. do logistického centra Alzy.sk v Senci.

Podrobný program najdete na webu. Vstup na kongres je pro uživatele logistických služeb zdarma. Přihlásit se můžete zde.

 

Štítky:

Napsat komentář