Přeskočit na obsah

OBALKO 2019: Největší obalový kongres v České republice a na Slovensku

  • od
OBALKO CZ 2019

Obalový kongres OBALKO, který byl zahájen v roce 2013, je největším setkáním profesionálů v oblasti obalů v České republice a na Slovensku. Celodenní kongres představuje ideální místo k debatě o aktuálním stavu obalového průmyslu, novinkách a trendech.

Účastníkům poskytuje možnost navázání nových kontaktů, nebo inspiraci pro jejich budoucí kroky v oblasti obalových materiálů a technologií.

KDY A KDE?

24. – 25. 10. 2019

Aquapalace Hotel Prague, Pražská 138, 251 01 Praha

Kompletní program najdete zde

Po celodenní konferenci je pro účastníky připraven již tradiční Obalový Business Mixer. Jedná se o VIP setkání obalových odborníků v příjemné neformální atmosféře večera se speciálním programem. Jeho hlavním cílem je networking mezi obalovými profesionály, kteří se této významné společenské události pravidelní účastní, a uživateli obalových řešení. Nad sklenkou vína můžete tak pokračovat v diskuzích anebo započít diskuze nové.

Letos se Obalový Business Mixer poprvé koná v prostorech Aquaparku, a to v Paláci relaxu! A tak si i na podzim užijete teploty opravdu letní – kolem 25° C, u bazénů, mezi palmami.

 

Napsat komentář