Přeskočit na obsah

Proběhla nejvýznamnější odborná a společenská logistická akce SpeedCHAIN 2022

  • od
02_SpeedCHAIN

SpeedCHAIN 2022 byla nabitá aktuálními tématy, špičkovými řečníky a skvělými partnery z řad předních českých i zahraničních společností působících na českém trhu. Do historických prostor pražského Břevnovského kláštera SpeedCHAIN i letos přivedl více než sedm stovek účastníků z tuzemska i ze zahraničí.

Reliant Group logoV pořadí již šestnáctý ročník této mezinárodní logistické konference nabídl ve dvou paralelních odborných sekcích celkem 58 řečníků, šest panelových diskuzí a tradiční společné slavnostní VIP Logistic Rendezvous – společenský večer plný živé hudby, vybraného jídla a pití, slavnostního předávání prestižních výročních cen a neformálního networkingu.

Témata jednotlivých přednášek i panelových diskuzí reflektovala realitu, jež v současnosti utváří podobu nejen českých a evropských dodavatelských řetězců, ale i celé naší společnosti. Hovořilo se tak o konceptu současné podoby udržitelnosti podnikání, změnách ve spotřebitelské poptávce, cestách k větší odolnosti a bezpečnosti dodavatelských řetězců, technologiích ve službách logistiky nebo třeba o perspektivách segmentu B2C v reakci na současný vývoj e-commerce …

Ohromující účast poskytla jasné svědectví o soudržnosti celé komunity logistických profesionálů, jejich ochotě sdílet vlastní zkušenosti s druhými, připravenost diskutovat i hledat nová řešení postavená na široké spolupráci s ostatními. Právě za osobní přínos k rozvoji české logistiky převzal prestižní ocenění GRYF pro logistickou osobnost roku pan Pavel Sovička, generální ředitel společnosti Panattoni. Ocenění SpeedCHAIN Supply Chain Award získala za přínos ke standardizaci komunikace napříč globálním dodavatelským řetězcem společnost Balikobot, cenu Logistický projekt roku České logistické asociace převzali v průběhu slavnostního večera zástupci společnosti HOPI.

Všechny prostory Břevnovského kláštera, otevřené atrium i přilehlou zahradu tak v průběhu celého konferenčního dne naplnily nejen stovky pozitivně naladěných lidí, ale především naděje, že zkoušky, jimiž v poslední době logistika podobně jako celá společnost prochází, přinesou novou vlnu invence a ochoty k široké spolupráci.

 

Napsat komentář