Přeskočit na obsah

Retail Summit 2021

  • od
Retail Summit 2021

Mimořádná situace v roce 2020, kromě negativních dopadů, vyvolala a urychlila celou řadu změn a vytvořila i spoustu nových obchodních příležitostí. Zároveň nastolila do budoucna i velké množství otázek.

Co z těchto změn přetrvá, co je jen dočasné a co se vrátí zpět k „normálu“?
Mění zákazníci skutečně trvale své nákupní chování nebo ne?
Je vliv technologií opravdu tak zásadní?
Co to může znamenat pro vnitřní organizaci maloobchodníků a jejich zaměstnance?

Opravdu vstupujeme do „nové obchodní reality“ a jaké mohou být její parametry?

Zúčastněte se diskuse klíčových hráčů českého a středoevropského obchodního trhu. Načerpejte nové informace, inspiraci a energii pro další rozvoj svého byznysu. Navažte nové kontakty, utužte ty stávající. Již teď začínáme připravovat Retail Summit 2021, který se bude konat 26. – 28. 4. 2021 v Prague Congress Centre.

Tato akce je určena pro všechny, kteří mají ambici stát se velkými!“ – Prof. Jiří Jindra v roce 1994 během diskuse o koncepci Summitu, v odpovědi na otázku, jestli je konference určena pro velké či malé firmy.

Toto zacílení Retail Summitu ani po letech neztrácí na své aktuálnosti – je určen pro všechny účastníky obchodního trhu, kteří mají ambici uspět, rozvíjet své podnikání, zlepšovat sebe, svoji firmu i tržní prostředí. Nezáleží přitom na velikosti či formě vlastnictví firmy, ani na tom jestli operuje v „kamenném“ či digitálním světě.

 

 

Napsat komentář